Kapely

Skvělý houslista na obřad

Skvělý houslista na obřad

Jan vystudoval státní konzervatoř - obor housle. Spolupracuje na představeních v divadle Radka Brzobohatého a v Hudebním divadle Karlín. Byl také členem Lamborghini String Quartet. V různých symfonických formacích procestoval Evropu, Skandinávii a Japonsko. Jako houslista hostoval na CD a DVD Petra Koláře, spolupracoval se Swings s Ondřejem Havelkou, Support Lesbiens či Darou Rollins. Jan Vám ochotně poradí s výběrem skladeb a je na něj naprosté spolehnutí.

Cena: 2500 CZK + doprava z Prahy | Poslechněte si živé ukázky několika skladeb


BROUCI BAND | Beatles Revival

BROUCI BAND | Beatles Revival

Máte rádi Beatles? BROUCI BAND odehráli více než 700 koncertů po celé Evropě a patří mezi největší hvězdy revival kapel! Nyní máte možnost vychutnat si dokonale vypracovaný zvuk, kostými a pravou atmosféru Beatles na Vaší svatbě!

Cena: cca 30.000 CZK.


Piano band

Svatební kapela

Piano Band je soubor se širokým stylovým záběrem, který má zkušenosti z desítek svateb a společenských akcí. Jedná se o kapelu čtyřčlennou, vystupující ve složení piano + zpěv, baskytara (kontrabas), bicí a zpěvačka. Tento soubor složený z mladých profesionálních hudebníků vám nabízí kvalitní zábavu a jistě zpříjemní Vaší svatbu! Napište si o bohatý repertoár kapely.

Cena: cca 12.000 CZK


Jazz in flagranti

Jazz in flagranti | Svatební kapela

Pod názvem "Jazz in flagranti" nás můžete spatřit nejen na svatbách, ale také v jazzových klubech a kavárnách. Převážně jazzový repertoár jsme doplnili o bluesové skladby, latinsko-americké rytmy, novodobé evergreeny (jako např. písně Erica Claptona, Norah Jones či Pink Floyd) často oděné do netradičních hudebních aranží, které vycházejí ze složení našeho kvarteta (dvě kytary, housle, kontrabas, zpěv). Přečtěte si svatební reference kapely. Repertoár Vám nabízíme ke stažení, více informací o kapele viz. kontakty.

Cena: cca 12.000 CZK


Hudba ke svatebnímu obřadu

Stylová hudba nejen ke svatebnímu obřadu

Akustické hudební seskupení ve složení harmonika (akordeon) a příčná flétna s možností rozšíření o klasickou kytaru.

Hrajeme při různých příležitostech, avšak nejvíce ke svatebnímu obřadu klidné, důstojné a krásné melodie. Po obřadě zase něco rychlejšího, co rozproudí svatební veselí.

Proplouváme mezi méně známějšími, ale o to zajímavějšími žánry, jako jsou irské melodie, francouzské valčíky, židovský klezmer a další.

Cena: dle rozsahu zakázky.

Partners: TELE3 | Statek Blažejovice - Svatba na statku | Entertainment service - produkce | Svatební koordinátor